بندر خارجی برنامه اخبار بین الملل

بندر: خارجی برنامه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتشار این تصویرهای کوچک‌ترین اهمیتی برایم ندارد/ ، علیرضا فغانی

علیرضا فغانی در تصویر العمل به جنجال ایجادشده در خصوص انتشار عکس‌های خوش‌وبش او با داور زن برزیلی گفت: «این عنوان و صحبت‌هایی که راجع به آن می‌شود کوچک‌ترین اهم

انتشار این تصویرهای کوچک‌ترین اهمیتی برایم ندارد/ ، علیرضا فغانی

علیرضا فغانی: انتشار این تصویرهای کوچک ترین اهمیتی برایم ندارد/

عبارات مهم : ایران

علیرضا فغانی در تصویر العمل به جنجال ایجادشده در خصوص انتشار تصویر های خوش وبش او با داور زن برزیلی گفت: «این عنوان و صحبت هایی که راجع به آن می شود کوچک ترین اهمیتی جهت من ندارد. به همین خاطر نیازی هم نمی بینم که بخواهم توضیحی راجع به اش بدهم. هر کسی هم هر چیزی که بگوید با تمام احترام مهم نیست. تمام تمرکز من روی بازی رده بندی جام جهانی است تا ماموریت خودم را به عالی ترین شکل ممکن به آخر برسانم.»

انتشار تصویر های علیرضا فغانی داور بین المللی موفق فوتبال کشور عزیزمان ایران در رسانه ها و اینترنت هنگام دست دادن و خوش وبش با یک داور زن جنجال به راه انداخته هست، آن هم در حالی که موفق ترین داور تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران در جایگاه مخصوص داوران ورزشگاه با همکاران خود سلام و احوالپرسی این چنینی داشته است.

انتشار این تصویرهای کوچک‌ترین اهمیتی برایم ندارد/ ، علیرضا فغانی

تصاویر شکارشده از ورزشگاه و در حاشیه برگزاری بازی انگلیس- کرواسی نشان می دهد که فرناندا کلمبو تنها داور زن برزیلی حاضر در جام جهانی به سمت علیرضا فغانی رفت و با او که در سالیان اخیر همواره یکی از عالی ترین داوران فوتبال دنیا بوده سلام و احوالپرسی می کند و حتی با فغانی تصویری به یادگار می گیرد.

بد نیست بدانید که فراناندو کلمبو از سال ۲۰۱۶ و در حاشیه برگزاری مسابقه های فوتبال المپیک برزیل که فینال آن را فغانی قضاوت کرد با این داور ایرانی آشنا شده است هست. فرناندو همسر ساندرو ریچی داور مشهور برزیلی است که از سال ۲۰۱۲ دوستی بسیار نزدیکی با علیرضا فغانی دارد.

علیرضا فغانی در تصویر العمل به جنجال ایجادشده در خصوص انتشار عکس‌های خوش‌وبش او با داور زن برزیلی گفت: «این عنوان و صحبت‌هایی که راجع به آن می‌شود کوچک‌ترین اهم

داور بین المللی کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر یکی از مشهورترین داوران دنیای فوتبال بوده که عملکرد درخشان او در جام جهانی باعث شد خیلی ها او را مهم ترین شانس قضاوت فینال قلمداد کنند ولی در نهایت بازی رده بندی به او رسید. با این وجود داوران سایر کشورها همواره احترام خاص ای جهت فغانی قائل هستند. به همین ترتیب سلام و علیک و درخواست گرفتن تصویر یادگاری نباید باعث ایجاد چنین حاشیه بزرگی در آستانه قضاوت بازی رده بندی جهت تیم داوران کشور عزیزمان ایران شود.

هم چنین در فرهنگ داوران خارجی سلام و احوالپرسی این چنینی به هیچ عنوان عیب نیست و فرناندا کلمبو هم در حضور همسر خود سلام و علیکی گرم با علیرضا فغانی داشت و به همین ترتیب بزرگ کردن این عنوان اتفاق تلخی به نظر می رسد. پیش از این نیز تصویری از علیرضا فغانی هنگان فرستادن بوسه در یک تماس تصویری در جایگاه ورزشگاه منتشر شد که حاشیه های زیادی جهت این داور درست کرد و این داور بین المللی مجبور شد در مصاحبه با رسانه ها توضیح بدهد در گفت وگوی تصویری با دختر خودش این بوسه را فرستاده است.

اما تکرار انتشار چنین تصاویری این بار با سکوت فغانی روبه رو شد. او در گفت وگو با اعتمادآنلاین در تصویر العمل به جنجال ایجاد شده است گفت: «این عنوان و صحبت هایی که راجع به آن می شود کوچک ترین اهمیتی جهت من ندارد. به همین خاطر نیازی هم نمی بینم که بخواهم توضیحی راجع به اش بدهم. هر کسی هم هر چیزی که بگوید با تمام احترام مهم نیست. تمام تمرکز من روی بازی رده بندی جام جهانی است تا ماموریت خودم را به عالی ترین شکل ممکن به آخر برسانم.»

انتشار این تصویرهای کوچک‌ترین اهمیتی برایم ندارد/ ، علیرضا فغانی

فغانی راجع به گزینش خودش به عنوان داور بازی رده بندی جام جهانی هم گفت: «طبیعتا نشانه ما این بود که با خوب داوری کردن فینال را سوت بزنیم ولی نشد و داوری رده بندی هم افتخار بزرگی هست. توجه داشته باشید که بیش از ۴۰ تیم داوری در جام حضور داشتند که آرزویشان قضاوت مسابقه آخر بود. ولی همین که ما به عنوان یکی از تیم های داوری دو بازی نهایی گزینش شدیم هم اتفاق خوب و بزرگی هست. امیدوارم مردم و جامعه فوتبال کشور عزیزمان ایران از ما راضی باشند. تمام تلاش خود را کردیم که از اعتبار داوری فوتبال کشور دفاع کنیم.»

فغانی در آخر گفت: «اینجا اکثر کارشناسان و داوران دیگر اعتقاد داشتند که حق ما این بود که فینال را سوت بزنیم ولی فیفا تصمیم گرفت پیتانا که افتتاحیه را هم قضاوت کرد داور فینال باشد. به هر حال مهم عملکرد خوب بود که فکر می کنم کم اشتباه ظاهر شدیم و در بازی حساس رده بندی بین انگلیس و بلژیک هم با تمرکز و تلاش زیاد کار خود را در جام جهانی به آخر می رسانیم.»

علیرضا فغانی در تصویر العمل به جنجال ایجادشده در خصوص انتشار عکس‌های خوش‌وبش او با داور زن برزیلی گفت: «این عنوان و صحبت‌هایی که راجع به آن می‌شود کوچک‌ترین اهم

واژه های کلیدی: ایران | انتشار | داوران | ایرانی | فوتبال | جام جهانی | انتشار تصویر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog